Teraz się trochę pochwalę ;)

29 Sierpnia 2006 r.


Otóż w najnowszym Komputer Świat Ekspert tj. Nr 7-8 2006 (29) lipiec-sierpień na stronie nr 4 znajduje się podsumowanie konkursu forumowego, którego laureatem jednej z edycji zostałem... dzięki mapie cs_wamperhouse ;) W nagrodę dostałem od Redakcji stalowy kubek z wygrawerowanym logo Eksperta. A prócz tego, jakby nie patrzył, "reklamę" w Ekspercie - link wprost na stronę główną mojej witryny znajduje się w ogólnopolskim czasopiśmie ;)


Inne wyróżnienie jakie mnie spotkało, to że od niedawna jestem moderatorem forum mapping.pl, na które serdecznie zapraszam :)Kolejną ciekawą rzeczą jest fakt, że moja mapa - fy_ice_labyrinth została ściągnięta już prawie 6 000 razy jednego tylko serwisu (csm2.net), kiedy np. cs_wamperhouse 'zaledwie' 800 razy. Nie wiem co w tej mapie jest, że tak wiele osób ją ściąga, ale nie zmienia to faktu, że bardzo się z tego powodu cieszę.

Jak widać zostałem solidnie zmotywowany, jednak nie zrobiłem żadnej nowej mapki, a to głównie z powodu, że postanowiłem aktywnie spędzić wakacje. Szkoda, że przez całe wakacje nic nie ruszyłem w mapowaniu... ja muszę mieć wenę twórczą, taki zryw ;), a niestety coś mi brakuje pomysłów. Jak na razie nie zapowiada się jakaś nowa mapa, aczkolwiek nie wykluczam, że w trakcie roku szkolnego, jeśli obowiązki na to pozwolą, zrobię jakąś mapkę.

Reasumując, to nie spodziewałem się, że codziennie moją witrynę ktoś odwiedza.

Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim za wspisy do księgi gości i o dalsze wpisywanie ;) Może w przyszłości będzie można komentować newsy i artykuły, ale póki co się nie zanosi, bo nie mam zbytnio czasu, więc wszystko proszę kierować na księgę gości :)

Co do kwesti szopenerów, to raczej już z nich się nic nie da zrobić i dlatego zamieściłem tyle screenów ;)

W każdym razie zastoju w teorii nie mam, a to dlatego że praktycznie nie ma dnia, żeby ktoś do mnie na gg nie zwracał się z prośbą o pomoc przy robieniu mapek - oczywiście nigdy nie odmówiłem i cieszę się, że tak wiele osób zwraca się do mnie po pomoc ;)

Kończąc cały ten dłuugi news jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za odwiedzanie mojej witryny i zapraszam w przyszłości - w miarę możliwości postaram się modernizować stronę i dodawać nowe arty i tutoriale ;)

Pozdrawiam, Wojtek vel. Wamper

* * *

Komentarzy 0


Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Nie pamiętaj